Reklama
Reklama

Zamknięcie przejazdu kolejowego na Biskupińskiej. Autobusy zmienią swoje trasy

W przyszłym tygodniu zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Biskupińskiej. Na czas zamknięcia zmieniona zostaną trasy autobusów linii numer 46 i 60.

Przejazd kolejowy w ciągu Biskupińskiej zostanie zamknięty 16 listopada w godzinach od 8:00 do 18:00. Na czas prowadzonych prac wprowadzone zostaną następujące zmiany:

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Linia nr 46

BORANTA - Szarych Szeregów - Kosowska - Zakopiańska - PODOLANY

PODOLANY - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - ... - BORANTA

Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków "Instytut MR" i "Strzeszyn". Jadąc w kierunku Podolan pomijać będą przystanki "Białczańska", "Synów Pułku" i "Sucholeska", zatrzymując się na zmienionej trasie na przystankach "Kosowska" i "Morszyńska".

Linia nr 60

GARBARY - ... - Zakopiańska - Kosowska - Strzeszyńska - Biskupińska - PODOLANY

PODOLANY - Zakopiańska - Druskienicka - ... - GARBARY

Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków "Instytut MR" i "Strzeszyn". Jadąc w kierunku Garbar pomijać będą przystanki "Sucholeska" i "Synów Pułku", zatrzymując się na zmienionej trasie na przystanku "Morszyńska".

Linia nr 95

W związku z brakiem linii nr 46 i 60 na Strzeszynie, na linii nr 95 wykonywane będą dodatkowe kursy w relacji Ogrody - Strzeszynek.

Linia nr 160

Linia zostanie uruchomiona w celu zapewnienia dowozu i odwozu ze szkoły na ul. Safony na trasie:

PODOLANY - Zakopiańska - Szczawnicka - Lutycka - Podolańska - Golęcińska - Literacka (z wjazdem na pętlę Literacka) - Wergiliusza - SAFONY

SAFONY - Wergiliusza - Literacka (z wjazdem na pętlę Literacka) - Golęcińska -Podolańska - Lutycka - Szczawnicka - Zakopiańska - Kosowska - Strzeszyńska -Biskupińska - PODOLANY

W czasie prac nieczynne będą pętla "Strzeszyn" i przystanek "Instytut MR".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro