Reklama

Awaria ogrzewania w szpitalu przy Szwajcarskiej: "pacjenci skarżą się, że zimno"

Od poniedziałku w budynku szpitala przy ulicy Szwajcarskiej występują problemy z ogrzewaniem.

Jak poinformował nas czytelnik, doszło do awarii w kotłowni szpitala. - Wyciek gdzieś z rury. Ogrzewanie wyłączone. Pacjenci skarżą się, że zimno - pisze.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Stanisław Rusek ze szpitala potwierdza, że w poniedziałek odnotowano awarię. - Początkowo pracownicy szpitala próbowali ustalić, w którym miejscu doszło do wycieku, ale nie udało się to. To są kilometry instalacji. Teraz zewnętrzna firma się tym zajmie - mówi. - Blok operacyjny działa, szpital działa, ale rzeczywiście mamy wyłączone ogrzewanie w obiekcie - dodaje.

Szpital zapewnia, że robi wszystko, by jak najszybciej usunąć usterkę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro