Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -3

Potrącenie kobiety przez autobus przy rondzie Rataje: trwa akcja ratunkowa

KaT
poniedziałek, 6.11.2017 r.
godz. 07.02
KaT | poniedziałek, 6.11.2017 r., godz. 07.02
Potrącenie kobiety przez autobus przy rondzie Rataje: trwa akcja ratunkowa
fot. Zachariasz

Przed godziną 7.00 przy rondzie Rataje, na wjeździe na teren dworca autobusowego, doszło do potrącenia pieszej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 999 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1011 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1019 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak informuje dyżurny poznańskich strażaków, służby dojechały już na miejsce. - Akcja trwa. W rejonie ronda tworzą się w związku z tym korki - mówi. Kierowcy udający się ulicą Krzywoustego od strony Franowa do centrum oraz ulicą Jana Pawła II w stronę ronda Rataje, muszą się liczyć z utrudnieniami.

Od Nadzoru Ruchu MPK wiemy, że w wypadku uczestniczył autobus linii nr 65. - Autobus zjeżdżał z ulicy Krzywoustego na Dworzec Rataje i potrącił kobietę, która pojawiła się już na terenie dworca w miejscu, w którym nie powinno być pieszych - mówi. - Kobieta znalazła się pod pojazdem. Cały czas trwa akcja ratunkowa - dodaje.

Z informacji od naszych czytelników wynika, że kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych w chwili zdarzenia. Autobus uczestniczący w zdarzeniu zatrzymał się jednak dopiero kilka metrów za przejściem.

AKTUALIZACJA
poniedziałek, 6.11.2017 r.,
godz. 07.34

AKTUALIZACJA | poniedziałek, 6.11.2017 r., godz. 07.34

Kobieta z wieloma obrażeniami trafiła do szpitala. Od kilku minut autobusy MPK ponownie wjeżdżają na Dworzec Rataje. Wcześniej musiały go omijać ze względu na trwającą akcję ratunkową.

Reklama