Reklama
Reklama

Przewodnicy zapraszają na "Pokoziołek Świętomarciński"

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Na nietypowy spacer po Starym Mieście zapraszają przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl. Wycieczka odbędzie się w dniu Święta Niepodległości i Świętego Marcina.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów i jeżyckich tajemnic. Tym razem przewodnicy zapraszają na specjalną wycieczkę po Starym Mieście -W wyjątkowy dzień, kiedy świętujemy odzyskanie przez Polskę niepodległości, a wszystkich ogarnia słodkie szaleństwo, zapraszamy Was na krótką przerwę pomiędzy jednym a drugim rogalem. Zachęcamy do zwiedzenia razem z nami poznańskiego Starego Miasta. O godzinie 12:05 na schodach ratusza będzie czekał przewodnik, który poprowadzi grupę trasą "pokoziołków" czyli letnich wycieczek wokół Starego Rynku - zachęcają przewodnicy. Tradycyjnie udział w wycieczce jest bezpłatny, ale po zakończeniu spaceru można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro