Reklama

ENEA usunęła już wszystkie awarie na liniach średniego napięcia

fot. ENEA Operator/mat. prasowe
fot. ENEA Operator/mat. prasowe

W poniedziałek po południu ENEA poinformowała o usunięciu awarii, których powodem był silny wiatr wiejący od kilku dni. Ostatni odbiorcy powinni móc skorzystać z prądu dziś wieczorem.

W wyniku silnego wiatru dostęp do prądu straciło ponad 160 tysięcy odbiorców Enei Operator. Intensywne prace naprawcze pozwoliły na szybkie przywracanie dostaw prądu - Usunęliśmy już wszystkie awarie w sieci średniego napięcia na całym obszarze naszego działania. Pozostały tylko drobne, lokalne awarie na niskim napięciu. Do dzisiejszego wieczora prąd wróci już do wszystkich Odbiorców. W pełni opanowana jest sytuacja w obsługiwanej przez nas części Wielkopolski, gdzie od rana przywróciliśmy napięcie do wszystkich domów i firm -relacjonuje Andrzej Kojro, prezes Enei Operator.

Zamelduj się w Poznaniu! Meldunek to nie tylko formalność. Głosuj w wyborach, zyskaj zniżki na parkowanie, komunikację miejską i wiele więcej! Zyskaj realny wpływ na swój fyrtel.
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
6℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro