Reklama

Dwie osoby ranne po wypadku na trasie katowickiej

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Około godziny trzynastej na trasie katowickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

O zdarzeniu na trasie katowickiej poinformowali nas czytelnicy, a straż pożarna potwierdza, że doszło do wypadku - Na wlocie do Poznania doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby zostały ranne i wymagały hospitalizacji. W tej chwili ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem - relacjonuje dyżurny poznańskich strażaków. Więcej informacji o przebiegu zdarzenia przekazuje wielkopolska policja - Z wstępnych informacji wynika, że 22-letni kierujący VW Golfem, który jechał w kierunku Kórnika, stracił panowanie nad kierownicą i wpadł na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z samochodem Opel Vivaro, którym podróżowało pięć osób. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, a wśród nich jest dwuletnie dziecko. Ostatecznie okazało się, że dziecko nie doznało żadnych obrażeń, a niegroźnych obrażeń ciała doznały dwie kobiety. Poszkodowani podróżowali Oplem, kierowcy VW nic się nie stało - relacjonuje Iwona Liszczyńska i dodaje - W tej chwili ruch w kierunku Kórnika odbywa się jednym pasem, a w kierunku Poznania droga jest cały czas zablokowana. Policjanci kierują samochody na autostradę A2. Około godziny 15:20 udrożniony powinien zostać jeden pas ruchu w kierunku Poznania.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.24 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro