Reklama

Konsultacje społeczne dot. Ostrowa Tumskiego

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

W poniedziałek, 30 października odbędzie się II etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Rejon Ostrowa Tumskiego - część północna A" w Poznaniu.

Na spotkanie z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej mogą przybyć wszystkie zainteresowane osoby, które chcą mieć wpływ na ostateczny kształt projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu objętego projektem.

Jak zapewniają projektanci MPU wszystkie uwagi i decyzje mieszkańców będą uwzględniane podczas podejmowania decyzji przy pracach nad sporządzaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek,30 października 2017 r. o godzinie 17:00 wBudynku Głównym Bramy Poznania ICHOT na ul. Gdańskiej 2 w Poznaniu.

Zbieranie opinii na temat projektu planu potrwa od30 października do17 listopada 2017 r. - informują miejscu urzędnicy. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu i przekazywania swoich opinii i sugestii dot. planu do Miejskiej Pracowni Urbanistycznej - dodają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro