Reklama

Policja poszukuje kobiety, która mogła brać udział w napadzie na starszego mężczyznę

Policjanci z komisariatu Poznań Grunwald opublikowali wizerunek kobiety, która podejrzewana jest o udział w napadzie na starszego mężczyznę. Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z policją.

Jedenastego sierpnia mężczyzna i kobieta napadli na starszego mężczyznę w rejonie ulicy Jawornickiej - Napastnicy uderzyli poszkodowanego, a następnie przewrócili na chodnik i zabrali portfel z pieniędzmi. Policjanci ustalili rysopis osób biorących udział w tym zdarzeniu. Kobieta w wieku około 25 lat, średniego wzrostu, trochę ciemniejsza karnacja, czarne włosy, ubrana w brązową sukienkę do kostek, koloru miodowego z falbanami. Mężczyzna ubrany był w ciemne spodnie, białą koszule typu polo, ciemną letnią kurtkę, krótkie włosy zaczesane na bok. Został również opracowany portret pamięciowy kobiety - informuje Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Osoby, które rozpoznają kobietę lub posiadają informacje o zdarzeniu, proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonów61 84 12111 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.94 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro