Reklama
Reklama

Kolejne zmiany przez budowę przystanków wiedeńskich na Górnej Wildzie

fot. PIM
fot. PIM

W najbliższy czwartek wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z budową przystanków wiedeńskich na Wildzie.

Zmiany obowiązywać będą od czwartku do niedzieli. - Ruch kołowy w kierunku ulicy Królowej Jadwigi i dalej do centrum poprowadzony zostanie dwoma możliwymi wariantami: skrzyżowanie ulic Górna Wilda - Różana, dalej ulicami Żupańskiego, Wierzbięcice, Niedziałkowskiego do skrzyżowania z ulicą Górna Wilda / skrzyżowanie ulic Górna Wilda - Wierzbięcice, dalej ulicami Niedziałkowskiego do skrzyżowania z ulicą Górna Wilda - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W kierunku południowym kierowcy wciąż będą mogli korzystać z objazdu Górna Wilda - Dolna Wilda - Czajcza. - Jako alternatywę proponujemy przejazd również ulicą Wierzbięcice. Po zakończonych pracach objazd w kierunku centrum będzie ponownie prowadzony ul. Różaną - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
72.05 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro