Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 -1

Rusza rozbudowa ul. Unii Lubelskiej. Będą utrudnienia

j
piątek, 13.10.2017 r.
godz. 14.40
j | piątek, 13.10.2017 r., godz. 14.40
Rusza rozbudowa ul. Unii Lubelskiej. Będą utrudnienia
fot. PIM

W poniedziałek rozpoczną się prace w związku z rozbudową ulicy Unii Lubelskiej na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo – autobusowej do połączenia z istniejącym układem drogowym. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1008 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Prace, które mają ruszyć od początku przyszłego tygodnia realizowane będą w ramach projektu „Przebudowa trasy tramwajowej: Kórnicka - os. Lecha – rondo Żegrze wraz z budową odcinka od ronda Żegrze do ul. Unii Lubelskiej”.

W wyniku realizacji inwestycji nastąpi zwężenie ul. Unii Lubelskiej na wysokości budynku nr 16 oraz całkowite zamknięcie istniejącego chodnika po stronie zakładów WSK w kierunku ronda Żegrze. Ruch pieszych odbywać się będzie po tymczasowym ciągu wyznaczonym przez Wykonawcę – informuje Krzysztof Kaczanowski z PIM. Osoby parkujące samochody na istniejącym terenie zielonym na ww. obszarze proszone są o usunięcie pojazdów i pozostawianie ich w innej lokalizacji przez cały czas prowadzenia robót - dodaje.

Kierowcy oraz piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.