Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-5 -13
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-6°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
-5°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
-9°C 1029 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wszedł na dach i straszył, że skoczy jeśli... nie przyjedzie burmistrz

BS
czwartek, 12.10.2017 r.
godz. 16.00
BS | czwartek, 12.10.2017 r., godz. 16.00
Wszedł na dach i straszył, że skoczy jeśli... nie przyjedzie burmistrz
zdj. ilustracyjne - fot. archiwum

Do nietypowego zajścia doszło w nocy ze środy na czwartek w Trzemesznie. Młody mężczyzna wszedł na dach budynku, a następnie zawiadomił policję, że skoczy jeśli na miejsce zdarzenia nie przyjedzie burmistrz miasta.

O zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Szymańskiego w Trzemesznie poinformował lokalny portal Trzemeszno24.info. Z informacji dziennikarzy wynika, że 32-letni mężczyzna wszedł na dach budynku, a następnie zatelefonował na miejscowy komisariat i poinformował policjantów, że zamierza skoczyć z dachu. Na miejsce natychmiast skierowano policję, pogotowie oraz straż pożarną. Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że nie ma gdzie mieszkać, a jego wnioski o przydział mieszkania są odrzucane przez urząd miasta.

Zdesperowany mężczyzna żądał przybycia burmistrza i gwarancji przydziału mieszkania. Na miejsce wezwano policyjnych negocjatorów, ale ostatecznie obecne na miejscu służby przekonały mężczyznę do zejścia z dachu. Okazało się, że 32-latek był pijany. Pogotowie przetransportowało go do szpitala na obserwację.