Reklama
Reklama

Komunikacją miejską po Poznaniu za złotówkę? Twórcy aplikacji wprowadzili promocję

fot. Michał Nadolski

Twórcy aplikacji na smartfony, która umożliwia kupowanie biletów na komunikację miejską wprowadzili promocję, dzięki której m.in. w Poznaniu można płacić za przejazd jedynie złotówkę.

Aplikacja mPay jest dostępna dla poznaniaków od 4 lat, ale właśnie teraz może bardziej niż dotychczas zachęcić do korzystania z tego rozwiązania. Twórcy aplikacji wprowadzili promocję dla użytkowników. Maksymalnie do końca roku lub do wyczerpania puli 100 000 voucherów (to pula nie tylko dla Poznania) każdy bilet zakupiony w aplikacji będzie kosztować złotówkę.

- Akcją promocyjną objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Po każdej transakcji zrealizowanej w czasie jej trwania pasażerowie otrzymują automatyczny zwrot części środków wydanych na bilet. W ten sposób finalny koszt każdego przejazdu wynosi symboliczną złotówkę - informują pomysłodawcy akcji.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? Przede wszystkim zainstalować na smartfonie aplikację mPay. Ale to nie wszystko. Opłata za bilety odbywa się za pomocą karty płatniczej, którą trzeba "dodać" do portfela walutowego w mPay Wallet w aplikacji.

Korzystając z aplikacji warto pamiętać, że zakup biletu jest równoznaczny z jego skasowaniem. Nie można więc kupić biletów "na zapas". W przypadku kontroli pokazujemy kontrolerowi smartfon z zakładką "Kontrola biletów" w aplikacji. Jest to możliwe nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro