Reklama
Reklama

Możesz już zagłosować w Budżecie Obywatelskim

W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim 2018. Każdy mieszkaniec może tylko raz wypełnić ankietę.

Do wydania jest aż 18 milionów złotych - 12 na projekty rejonowe oraz 6 na projekty ogólnomiejskie. Każdy mieszkaniec wypełniając ankietę może oddać trzy głosy - 1 na projekt ogólnomiejski i 2 na projekty rejonowe. Jest w czym wybierać - na liście jest 160 propozycji. W głosowaniu może wziąć udział każdy poznaniak, nawet ten, który nie jest pełnoletni. Ale w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Głos oddasz TUTAJ. Dla osób, które nie mogą wypełnić ankiety w internecie, przygotowane zostaną stanowiska w 42 lokalizacjach. Będą otwarte tylko w weekend 21 - 22 października między 10.00 i 18.00. Jak znaleźć najbliższe stanowisko? Wystarczy wysłać SMS pod numer 4320, a w treści wpisać kod pocztowy. Głosy można oddawać również w Centrum Inicjatyw Senioralnych i Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
67.94 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro