Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w rejonie Bukownicy

zdj. ilustracyjne | fot. czytelnik

W piątek wieczorem na drodze wojewódzkiej 449 doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Sprawcą zdarzenia był osiemnastolatek, który nie zachował ostrożności w trakcie manewru wyprzedzania.

O zdarzeniu, do którego doszło w piątek po godzinie dziewiętnastej na DW449w rejonie Bukownicy, poinformowała ostrzeszowska policja -Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że rowerzysta został potrącony przez pojazd marki Skoda Octavia, którym kierował 18-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną. Młody mężczyzna w momencie, gdy wyprzedzał samochód osobowy marki Renault Laguna, którym kierował 26-letni mieszkaniec Kraszewic, uderzył w jadącego z naprzeciwka rowerzystę. Jednośladem kierował 70-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalili, że rowerzysta posiadał elementy odblaskowe, a rower był wyposażony w oświetlenie.W chwili zdarzenia warunki atmosferyczne były bardzo niekorzystne - relacjonuje Ewa Jakubowska z miejscowej policji. W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie wyjaśniająca.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro