Reklama
Reklama

Night of Champions już w sobotę: kibice zobaczą walki zawodowe i pojedynek Bonusa BGC z Wojtkiem z Warsaw Shore

fot. Roger Gorączniak
fot. Roger Gorączniak

W sobotę odbędzie się kolejna gala z cyklu "Night of Champions". Kibice zgromadzeni w hali City Zen zobaczą w sumie dziesięć walk w kilku formułach.

Najciekawiej zapowiadają się oczywiście główne starcia wieczoru. W K-1 (limit 71 kg) zmierzą się Jacek Rzepecki (Ankos MMA Poznań) i Patryk Magnucki (Muay Thai Millenium Rzeszów). Z kolei Adam Niedźwiedź (Natal Goold Team) i Jakub Labiak (Samolewski Team/Boks Poznań Profi Team) sprawdzą się w formule MMA (limit 84 kg).

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W klatkoringu nie zabraknie również pań: w MMA wystąpią Hanna Gujwan i Ewelina Woźniak.

Promocyjnym motorem napędowym imprezy jest freak fight, w którym ponownie wystąpi Piotr "Bonus BGC" Witczak. Tym razem jego rywalem będzie Wojciech Gola, znany z telewizyjnego programu "Warsaw Shore: ekipa z Warszawy".

Początek gali o 20:00, otwarcie bram o 19:00. Bilety można nabywać przez internet, a w dniu imprezy kasy będą czynne od 17:00. Miejsca na trybunie kosztują 59 złotych, ceny wejściówek na płytę zaczynają się od 80 zł i kończą na 300 zł.

Na zdjęciach prezentujemy piątkowe ważenie zawodników.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
61.13 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro