Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Sztuka łączenia kolorów i wzorów - Flügger zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

REKLAMA
piątek, 13.10.2017 r.
godz. 10.00
REKLAMA | piątek, 13.10.2017 r., godz. 10.00
Sztuka łączenia kolorów i wzorów - Flügger zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

Zastanawiasz się jak stworzyć modne, nieszablonowe wnętrze, które z jednej strony będzie zgodne z najnowszymi trendami światowego designu, a z drugiej wyrazi Twój indywidualny styl? Odkryj moc dobrych połączeń tapet i kolorów!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa

Flügger zaprasza 14-15 października do salonu firmowego w Parku Handlowym Franowo,  przy ul. Szwedzkiej 10A, w sobotę i niedzielę w godzinach od 11:00 do 18:00 na bezpłatne porady dekoratora wnętrz.

Już w ten weekend porozmawiamy o:

- Doborze kolorów:
Wybór kolorystyki w pomieszczeniach jest niezwykle istotny, ponieważ barwy wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. Zobacz, jak za pomocą klasycznych kontrastów w stonowanych i delikatnych kolorach, stworzyć harmonię z zachowaniem równowagi pomiędzy odcieniami jasnymi i ciemnymi.
Odkryj siłę sprawczą kolorów:
Zieleń – wprowadza efekt długowieczności, działa relaksująco i odprężająco,
Błękit – potrafi ukoić nerwy, uspakaja umysł,
Fiolet – pobudza kreatywność, symbolizuje również bogactwo,
Żółty – angażuje do działania, ułatwia zapamiętywanie.

- Dobrych połączeniach: 
Połącz kolor z tapetą! Fiona wall design by Flügger to ponad 400 wzorów i kolorów tapet stworzonych przez wybitnych projektantów marki Fiona wall design. Odkryjesz wśród nich zmysłowe wzory z kolekcji Six Senses. Poznasz dziecięce motywy Little World z rysunkami galaktyki kosmicznej, motyli i zajączków. Otoczysz się dobrą energią roślin z kolekcją Botanic Garden. A to tylko przedsmak. Poznasz je wszystkie!

- Aranżacji miejsca pracy:
A jeżeli Twój dom to nie tylko miejsce do życia, ale również do pracy, zadbaj o to, żeby przestrzeń biurowa była Ci równie przyjazna.
Małgorzata Wojdal, licencjonowany Home Stager, radzi:

Projektując pomieszczenie powinniśmy na początku zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli potrzebujemy przestrzeni, która pomoże nam w kreatywnym myśleniu, warto wybrać żywe i czyste odcienie, np. żółcie, czerwienie, zielenie. Oczywiście tak intensywne barwy powinny stanowić jedynie akcent w pomieszczeniu, być wykorzystywane jako dodatki, ozdoby. Jeśli jednak w biurze ważniejsze od kreacji jest skupienie i spokój, to należałoby zrezygnować z żywej palety barw, na rzecz bardziej stonowanych kolorów takich jak biel, ciepłe beże, jasne szarości.
Aranżując miejsce do pracy powinniśmy unikać mocnych, agresywnych czerwonych akcentów. Kolor czerwony z jednej strony działa pobudzająco, jednak jego zbyt duża ilość może wywoływać agresję i roztargnienie. 

Jeśli projektujemy biuro w Polsce warto wziąć pod uwagę względy klimatyczne i zdecydować się na jasne i ciepłe barwy, które ocieplą wnętrze, gdy na zewnątrz zabraknie słońca.
Najważniejsze jednak, żeby wsłuchać się w potrzeby osób, które w danym pomieszczeniu będą pracowały, tak żeby czuły się komfortowo, a jednocześnie były stymulowane do kreatywnej pracy.
”  - Małgorzata Wojdal, licencjonowany Home Stager.

Odwiedź Flügger farby już w najbliższy weekend 14 – 15 października, a dekorator wnętrz podpowie jak umiejętnie łączyć kolory i tapety. Zaproponuje barwy i wzory do domu oraz przestrzeni biurowej. Dopasuje odcienie do Twoich preferencji, potrzeb i osobowości. Tworząc w domu harmonię pozwalającą na relaks i wyciszenie, a w miejscy pracy przestrzeń wyzwalającą kreatywność lub pomagającą w skupieniu.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad architekta:
1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu,
w dniach 14 - 15 października.
3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:
- kreatywne miejsce pełne inspiracji,
- światowy design,
- najnowsze trendy,
- rekomendowane rozwiązania,
- dobra kawa,
- i bony rabatowe.

Sieć sklepów Flügger farby to nie tylko skandynawska jakość i trwałość produktów do wykończenia wnętrz: tj. farby do ścian, sufitów ale również farby elewacyjne i szeroka gama produktów do impregnacji drewna. Dodatkowo sklepy posiadają szeroką ofertę mas szpachlowych i narzędzi malarskich. A na Klientów ceniących indywidualny styl czeka ponad 400 rodzajów tapet o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie.