Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 5

Poznański prawnik przeprasza za wulgarne słowa o kobietach: „miałem głupi dzień”

KaT
piątek, 6.10.2017 r.
godz. 13.08
KaT | piątek, 6.10.2017 r., godz. 13.08
Poznański prawnik przeprasza za wulgarne słowa o kobietach: „miałem głupi dzień”
fot. wRealu24

Roman Sklepowicz, poznański prawnik, który w telewizji internetowej stwierdził, że „Ładne laski to idą na dyskotekę, a takie brzydkie, których nikt bzykać nie chce, to idą na demonstracje” „przeprosił” za swoje słowa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1008 hPa
POJUTRZE
pogoda
12°C 1007 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O wypowiedzi Sklepowicza pisaliśmy w czwartek. W rozmowie w telewizji internetowej wRealu24 wulgarnie wypowiadał się na temat kobiet biorących udział w Czarnym wtorku. - Ja stałem i patrzyłem i sobie myślałem, którą bym bzyknął. Ta? O Jezus, o Boże. Tą? O nie. Wierzcie mi, że cały czas myślałem kto to r*cha. I doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji - powiedział.

Jego wypowiedź nagłośniły media i ostatecznie poznański prawnik przeprosił za swoje słowa. - Wszystkich, których obraziłem moją idiotyczną i nieprzemyślaną wypowiedzią w programie wRealu24 serdecznie przepraszam i bardzo ubolewam nad moim głupawym poczuciem humoru. Zrobię to również w najbliższym czasie na antenie tego programu. Serdecznie przepraszam! (miałem głupi dzień) - napisał na Facebooku.

Przeprosiny przyjęte? Nagranie z wypowiedzią prawnika tutaj.

Reklama