Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama

Poznański prawnik o Czarnym wtorku: „laski, których nikt bzykać nie chce”

KaT
czwartek, 5.10.2017 r.
godz. 12.23
KaT | czwartek, 5.10.2017 r., godz. 12.23
Poznański prawnik o Czarnym wtorku: „laski, których nikt bzykać nie chce”
fot. wRealu24

Roman Sklepowicz, poznański prawnik i założyciel Stowarzyszenia Poszkodowanych przez System Bankowy i Prawny, a także ekspert TVP Info, wystąpił w internetowej telewizji „wRealu24”. Zabrał w nim głos w sprawie Czarnego wtorku i rozjuszył tym internautów.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W studiu siedział nie tylko Roman Sklepowicz, ale też Marcin Rola. To jednak słowa Sklepowicza odegrały główną rolę. Rozmowa dotyczyła Czarnego wtorku - protestu kobiet, którego kolejna odsłona odbyła się w polskich miastach. Rola zaczął od tego, że „Czarny protest znowu wyłazi i wszystkie feminazistki” biorą w nim udział. Na to odezwał się Sklepowicz: „Ładne laski to idą na dyskotekę, a takie brzydkie, których nikt bzykać nie chce, to idą na demonstracje”. Uwaga Sklepowicza spotkała się z wybuchem radości Roli.

Ale to nie koniec. Sklepowicz kontynuował swój wywód. „Ja stałem i patrzyłem i sobie myślałem, którą bym bzyknął. Ta? O Jezus, o Boże. Tą? O nie. Wierzcie mi, że cały czas myślałem kto to r*cha. I doszedłem do wniosku, że nikt. I dlatego idą w tej manifestacji”. Ponownie śmiech towarzyszącego mu Roli.

Internauci nie zostawili na programie suchej nitki. Piszą o chamstwie, prostactwie, obrzydliwości, szambie i rynsztoku.

AKTUALIZACJA
czwartek, 5.10.2017 r.,
godz. 20.09

AKTUALIZACJA | czwartek, 5.10.2017 r., godz. 20.09

Roman Sklepowicz przeprosił. 'Wszystkich, których obraziłem moją idiotyczną i nieprzemyślaną wypowiedzią w programie wRealu24 serdecznie przepraszam i bardzo ubolewam nad moim głupawym poczuciem humoru' - napisał Sklepowicz na swoim profilu na facebooku.

Reklama