Reklama
Reklama

Grupa PoPoznaniu.pl świętuje pięciolecie działalności i zaprasza na okolicznościowy spacer

fot. PoPoznaniu.pl
fot. PoPoznaniu.pl

Wielokrotnie na naszych łamach zapowiadaliśmy kolejne spacery organizowane przez grupę PoPoznaniu.pl. Teraz grupa świętuje pięciolecie swojej działalności i zaprasza na specjalny spacer okolicznościowy.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu -Prawie dokładnie 5 lat temu - 13.10.2012 roku odbyła się pierwsza wycieczka tematyczna z PoPoznaniu.pl. Zwiedzaliśmy Łazarz, a udział w inauguracji wzięło 14 osób i...pies. To był początek historii, której się nie spodziewaliśmy. Wspólnie odkrywaliśmy już Poznań podczas 177 spacerów, w których łącznie wzięło udział prawie 16000 osób. Z okazji jubileuszu chcemy się z Wami spotkać, trochę Was zaskoczyć i wspólnie świętować - zachęcają przewodnicy i dodają -To będzie wycieczka jakiej jeszcze nigdy nie było! Aż ośmiu różnych przewodników z PoPoznaniu.pl w jednym czasie i tym samym miejscu. Czym to się skończy? Przekonajcie się sami w niedzielę 8 października o godzinie 15 na placu Wolności.

Tradycyjnie udział w wycieczce jest bezpłatny, a na zakończenie będzie można wynagrodzić przewodników napiwkiem. Spacer odbędzie się bez względu na liczbę uczestników i warunki pogodowe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
22.79 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro