Reklama
Reklama

Jeżyce: strzelał z policyjnej broni i zniszczył auto. Grozi mu 10 lat więzienia

Zatrzymanie mężczyzny | fot. Policja

Wiadomo już jakie zarzuty usłyszał trener personalny, który we wtorek pod wpływem środków psychoaktywnych m.in. zaatakował policjantów i strzelał z policyjnej broni na Jeżycach.

- Postawiono mu trzy zarzuty. To czynna napaść na policjantów, uszkodzenie samochodu oraz wyposażenia przychodni zdrowia. Grozi mu za to do 10 lat więzienia - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik policji. - Złożyliśmy wraz z prokuraturą wniosek do sądu o areszt dla tego mężczyzny. Czekamy na decyzję - dodaje.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przypomnijmy, że 39-letni trener personalny będąc pod wpływem środków psychoaktywnych zniszczył jeden z samochodów oraz poczekalnię w przychodni zdrowia. Później szarpał się z policjantami, którzy próbowali go zatrzymać. W wyniku szarpaniny wszedł w posiadanie policyjnego pistoletu, z którego oddał kilka strzałów. Na szczęście nikogo nie ranił. Piszemy o tym TUTAJ.

  • Aktualizacja
    czwartek, 28.09.2017 r., godz. 15.29
    Aktualizacja
    czwartek, 28.09.2017 r., godz. 15.29
    Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
3℃
-2℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
35.21 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro