Reklama

Mężczyzna wybijał szyby na Jeżycach. W trakcie interwencji padły strzały

fot. Patryk / Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka
fot. Patryk / Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka

Przed godziną siedemnastą patrol prewencji podjął interwencję w rejonie skrzyżowania Szamarzewskiego i Polnej. W trakcie interwencji padły strzały.

Informacje o działaniach policji w rejonie Szamarzewskiego i Polnej przekazali nasi czytelnicy, a rzecznik policji potwierdza te informacje - W tej chwili trwa zbieranie informacji na temat tego zdarzenia. Mogę jedynie potwierdzić, że patrol prewencji, który pełnił rutynowy patrol w tej okolicy podjął interwencję, w trakcie której padły strzały. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie znam jeszcze powodów tej interwencji - relacjonuje Andrzej Borowiak.

  • Aktualizacja
    wtorek, 26.09.2017 r., godz. 17.37
    Aktualizacja
    wtorek, 26.09.2017 r., godz. 17.37
    Otrzymaliśmy kolejne informacje o zajściu na Jeżycach - Patrol prewencji, który pełnił służbę w tym rejonie, został powiadomiony o mężczyźnie, który wybija szyby w zaparkowanych samochodach. Policjanci podjęli interwencję, ale mężczyzna był bardzo agresywny. Doszło do szarpaniny, a mężczyzna próbował uciekać. Ostatecznie został ujęty przez grupę realizacyjną, która bardzo szybko pojawiła się na miejscu zdarzenia. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jest pod wpływem środków psychoaktywnych, a w związku z tym został przewieziony na toksykologie - wyjaśnia Borowiak. Kwestia oddanych strzałów będzie wyjaśniana. W tej chwili policja nie precyzuje, kto strzelał.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
12.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro