Reklama
Reklama

Kibice Lecha wesprą fanów ŁKS podczas meczu z Wartą. Specjalne zasady dystrybucji biletów

fot. Roger Gorączniak

W najbliższą sobotę Warta Poznań podejmie ŁKS Łódź. Klub z Drogi Dębińskiej zdecydował się na specjalne zasady dystrybucji biletów.

Konfrontacja bardzo ciekawie zapowiada się pod względem sportowym: Warta to lider II ligi (24 pkt.), a łodzianie zajmują obecnie 4. lokatę w tabeli z siedmioma punktami straty do pierwszego miejsca.

Dodatkowy smaczek budzą jednak zapowiedzi kibiców Lecha Poznań, którzy są ostatnio w bardzo dobrych relacjach z fanami Łódzkiego Klubu Sportowego i planowali w dużej liczbie zjawić się w Ogródku.

To jednak nie do końca może im się udać. W Warcie są świadomi zainteresowania sobotnim meczem, dlatego władze klubu zdecydowały się na pewne zmiany w sposobie dystrybucji biletów.

Wejściówki kosztować będą 20 (normalne) i 15 (ulgowe) złotych. Na stadion może zostać wpuszczonych maksymalnie 1000 widzów, a 300 biletów trafi do fanów ŁKS.

Pierwszeństwo w zakupie pozostałych biletów mięć będą kibice Warty. - Do czwartku będzie trwała sprzedaż biletów tylko dla tych, którzy w sezonie 2017/2018 co najmniej jeden raz byli na meczu Warty Poznań. Przypominamy, że aby zakupić wejściówkę potrzebny jest dokument ze zdjęciem oraz numerem PESEL - informuje poznański klub.

Sprzedaż ogólnodostępna rozpocznie się w poniedziałek, o ile w puli pozostaną jeszcze jakieś bilety.

Sprzedaż biletów odbywa się tylko w klubie Warta Poznań przy ulicy Droga Dębińska 12. Wejściówki zakupione inną drogą nie będą respektowane, co za tym idzie, nie uprawniają one na wejście na teren imprezy.

Władze Warty starają się, żeby na mecz mogła wejść większa liczba widzów. Na razie jednak nie jest to przesądzone.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
7.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro