Reklama

Hetmańska: awantura kierowców zakończona rękoczynami

fot. czytelnik
fot. czytelnik

We wtorek w godzinach popołudniowych na ulicy Hetmańskiej doszło do awantury między dwoma kierowcami. Powód? Trąbienie i oplucie jednego z nich.

O całym incydencie poinformował nas czytelnik. Choć na nagraniu widać ulicę Hetmańską, cała sytuacja rozpoczęła się wcześniej - na ulicy Starołęckiej. - Kierowca Passata jechał powoli (wg mnie) dozwoloną prędkością ul. Starołęcką, chwilę za nim ze znaczną prędkością jechał kierowca Golfa. Gdzieś na wysokości pętli tramwajowej STOMIL Golf dojechał do Passata, zapewne temu się nie podobało, że tak wolno jedzie, wyprzedził go, zatrzymał się przed nim, wyszedł z auta, opluł kierowcę Passata i odjechał - wyjaśnia.

Co stało się później? Kierowca Passata próbował wyciągnąć kierowcę Golfa z samochodu już na dojeździe do ronda Starołęka, ale auta ruszyły i plan się nie powiódł. Tuż za rondem kierowca Passata zmusił Golfa do zatrzymania się na pasie do skrętu. Kierowcy wysiedli z aut i doszło do rękoczynów. Gdy nasz czytelnik zapytał kierowców co wyprawiają na drodze, w odpowiedzi usłyszał, że jeden z kierowców trąbił, drugi opluł pierwszego, a w dodatku jeden drugiemu zajechał drogę. - No jak dzieci - mówi.

To kolejny przykład agresywnego zachowania na drodze. Poza przesyłaniem takich filmików do naszej redakcji, można je również wysłać policji na adres [email protected]. To nagranie za naszą sprawą trafiło do funkcjonariuszy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro