Pewna wygrana rezerw Kolejorza. Grali Burić i Janicki

Rezerwy Lecha Poznań, wzmocnione posiłkami z pierwszego zespołu, pewnie pokonały GKS Przodkowo.

Ivan Djurdjević mógł skorzystać ze sporej grupy piłkarzy trenujących na co dzień pod okiem Nenada Bjelicy. Bramki strzegł Jasmin Burić, a w polu oglądaliśmy m.in. Rafała Janickiego, Kamil Jóźwiaka czy Marcina Wasielewskiego.

Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. Sytuacja zmieniła się po przerwie: wówczas na boisku we Wronkach dominowali gospodarze, którzy w tej części gry strzelili gościom trzy brami, nie tracąc żadnej.

Dzięki wygranej Lech II ma po sześciu rozegranych spotkaniach 10 zdobytych punktów. Oznacza to 6 pkt. straty do prowadzącego w tabeli Świtu Skolwin. Lider grupy drugiej III ligi ma jednak za sobą jedno spotkanie więcej niż rezerwy Kolejorza.

Lech II Poznań - GKS Przodkowo 3:1 (1:1)

Lech II Poznań: Jasmin Buric - Marcin Wasielewski, Maciej Orłowski, Rafał Janicki, Tymoteusz Puchacz - Dariusz Dudka, Jakub Moder (75. Łukasz Norkowski), Krzysztof Kołodziej (81. Kacper Friska) - Kamil Jóźwiak, Arkadiusz Kaczmarek (61. Dawid Kurminowski), Tymoteusz Klupś (78. Tomasz Kaczmarek)

Bramki: Kołodziej (8, 56, 73) - Ruszkul (13.).