Reklama
Reklama

Wartostrada: ktoś wyrwał betonowy słupek z trasy

fot. RO Stare Miasto
fot. RO Stare Miasto

W środę rano niezidentyfikowany sprawca wyrwał jeden ze słupków blokujących wjazd aut na Wartostradę. W asfalcie została jedynie spora dziura.

O sprawie poinformował nas radny osiedlowy ze Starego Miasta. - Ktoś wyrwał słupek na Wartostradzie. ZDM po zgłoszeniu obiecał zabezpieczyć dziurę. Wcześniej pamiętając o wypadku rowerzysty na Ratajach, który uderzył w betonowy element przy ścieżce Rada Osiedla Stare Miasto prosiła o umieszczenie na słupkach odblasków - tłumaczy Tomasz Dworek z RO Stare Miasto.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Przypomnijmy, że do tragicznego wypadku na os. Armii Krajowej doszło 31 lipca. Młody rowerzysta wpadł na betonowe słupki, które mają uniemożliwiać wjazd samochodom na rowerową ścieżkę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

  • Aktualizacja
    czwartek, 14.09.2017 r., godz. 08.54
    Aktualizacja
    czwartek, 14.09.2017 r., godz. 08.54
    Słupek naprawiono. Okazało się, że za uszkodzeniem stoi firma Alkom, która zajmowała się wywozem piasku z plaży miejskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro