Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -5

Dzień Nauczyciela poza szkołą? Hotel Diva SPA**** zaprasza do Kołobrzegu

REKLAMA
czwartek, 14.09.2017 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 14.09.2017 r., godz. 13.00
Dzień Nauczyciela poza szkołą? Hotel Diva SPA**** zaprasza do Kołobrzegu

Co roku Dzień Nauczyciela wygląda podobnie. Apel, kwiaty, czekoladki, wiersze oraz życzenia od uczniów. Następnie powrót do domu i… tu zazwyczaj kończy się świętowanie. A gdyby tak przedłużyć ten czas i spędzić go nad morzem?

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1021 hPa

14 października to święto wszystkich nauczycieli. W tym roku przypada w sobotę, co jest doskonałą okazją do tego, by Dzień Nauczyciela świętować aż 2 dni. Pierwszy – w szkole, razem z uczniami i całym gronem pedagogicznym. Drugi dzień – nad Bałtykiem, w czterogwiazdkowym hotelu położonym 200m od piaszczystej plaży. 

Hotel Diva SPA**** to nowoczesny obiekt położony w Kołobrzegu, który znany jest swoim gościom jako luksusowe miejsce zapewniające kompleksowy wypoczynek. Szeroka oferta obejmuje komfortowe pokoje, rozbudowaną strefę restauracyjną, SPA & Wellness, fitness, klub muzyczny oraz salę zabaw dla dzieci. Hotel odpowiada na potrzeby każdego gościa, ale tym razem przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich nauczycieli w dniu ich święta.

Dzień Nauczyciela w Hotelu Diva SPA**** będzie niezapomnianym wieczorem pełnym pysznego jedzenia i wielu godzin spędzonych na parkiecie. To tutaj każdy nauczyciel będzie mógł poczuć się swobodnie, trochę zaszaleć, a później zregenerować swoje siły, korzystając z dodatkowych usług. 

Wieczór rozpocznie się o godz. 19:00 wraz z uroczystą kolacją w Restauracji Riccardo. Na stołach gości pojawią się wyśmienite dania przyrządzone z sezonowych produktów, jak np. polędwiczki w borowikach z blanszowanymi warzywami, krem z brokuła czy szarlotka z lodami. W menu nie zabraknie również napojów. Do wyboru serwowane będą kawa, herbata, soki oraz wino – białe lub czerwone.

Po kolacji Hotel Diva SPA**** zaprosi swoich gości do The Q Club, gdzie od 21:00 do 03:00 trwać będzie impreza w szalonych rytmach disco polo. Z głośników rozlegną się zarówno stare przeboje, jak też obecne hity. Przy rezerwacji stolików 6-osobowych goście otrzymają w prezencie butelkę alkoholu (biała wódka 0,5l) na stół. 

Na świętowanie Dnia Nauczyciela w Hotelu Diva SPA**** warto wybrać się  w szerszym gronie. Dla grup powyżej 12 osób czekają specjalne atrakcje w postaci rabatów. Na noclegi w dniach 13-15.10.2017, usługi gastronomiczne oraz wybrane zabiegi SPA każdy z gości dostanie zniżkę nawet do -50%.

Cena pakietu Dzień Nauczyciela w Hotelu Diva SPA**** w Kołobrzegu – 120 zł/osoba
Rezerwacja:
Manager ds. Obsługi Klienta:
tel. 601 780 117
e-mail: kierownik_gastronomii@hoteldivaspa.pl