Reklama
Reklama

Jan Szyszko o ojcu Rydzyku: to duchowy przywódca Polski

zdj. ilustracyjne | fot. Tytus Żmijewski/PAP

Minister Środowiska jest częstym gościem mediów ojca Tadeusza Rydzyka, a tym razem panowie spotkali się na konferencji poświęconej żywności. Obaj nie szczędzili sobie komplementów.

Konferencja"Żywność darem dla życia i zdrowia - w świetle zagrożeń od GMO" odbyła się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, a wśród jej gości byli minister środowiska Jan Szyszko oraz o. Tadeusz Rydzyk - GMO w ogóle jest dużym zagrożeniem dla układów przyrodniczych, a tym bardziej zupełnie niepotrzebne w Polsce. Polska ma świetnie przygotowany gleby ku temu, aby produkować żywność najwyższej jakości i to w dużych ilościach, a taka żywność jest bardzo mocno poszukiwana w państwach wysoko rozwiniętych - mówił minister środowiska Jan Szyszko, którego słowa cytuje TV Trwam.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Minister nie ograniczył się w swoim przemówieniu jedynie do spraw żywności, a bardzo chwalił też Tadeusza Rydzyka. Nazwał nawet redemptorystę duchowym przywódcą narodu. Rydzyk nie pozostał mu dłużny. Zapewniał, że będzie się za ministra modlił i ma nadzieję, że pan Bóg sprawi, że minister zwycięży w poniedziałek.To nawiązanie do rozprawy przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, na której mają się stawić Jan Szyszko oraz przedstawiciele Lasów Państwowych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro