Reklama
Reklama

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. św. Marcin od poniedziałku

fot. PIM
fot. PIM

Od 11 września w związku z udrożnieniem przejazdu ulicami 27 Grudnia i Gwarną wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która docelowo będzie obowiązywać podczas remontu ul. Święty Marcin.

Od poniedziałku ruch samochodowy odbywał się w kierunku ul. Św. Marcin ulicami 27 Grudnia, Fredry i dalej do ul. Kościuszki. Mając jednakże na uwadze bardzo krótki czas na zapoznanie się kierowców z wprowadzanymi rozwiązaniami, celem nie narażania się na zarzuty braku wcześniejszych informacji w tym zakresie ze strony Miasta oraz chęcią przyzwyczajenia użytkowników do nowej organizacji ruchu, pojazdy samochodowe do 13.09.2017 r. (środa) będą mogły poruszać się zarówno w ramach obecnie funkcjonującej organizacji ruchu, tj. ul. 27 Grudnia i ul. Kantaka, jak również ul. 27 Grudnia, ul. Fredry i ul. Kościuszki. Od czwartku, tj. 14.09.2017 r. ul. Kantaka będzie zamknięta dla ruchu kołowego z wyłączeniem, m.in. mieszkańców i osób korzystających z lokali zlokalizowanych w jej sąsiedztwie - poinformował Krzysztof Kaczanowski z PIM.

Co ważne na odcinku od ul. Ratajczaka do ul. Piekary zlokalizowane zostaną miejsca postojowe. Jednak zostaną one wykonane po zakończeniu prac prowadzonych w tym miejscu przez spółkę Veolia. Przewidziany termin zakończenia prac związanych z budową ciepłociągu to najpóźniej pierwsze dni października.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czerwiec? W nocy raczej marzec. Jest ostrzeżenie IMGW!
17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
2.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro