Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -6
Reklama

Torowisko znika ze Świętego Marcina. Ratajczaka „nieczytelna”? Dostał karnego „k***sa”

KaT
piątek, 8.09.2017 r.
godz. 07.42
KaT | piątek, 8.09.2017 r., godz. 07.42
Torowisko znika ze Świętego Marcina. Ratajczaka „nieczytelna”? Dostał karnego „k***sa”
Na tej ścieżce rowerowej nasz czytelnik dostał 'ostrzeżenie' od rowerzysty - fot. Filip

W poniedziałek na dobre rozpoczęły się prace związane z przebudową ulicy Święty Marcin. Już znika stąd torowisko tramwajowe. Tymczasem kierowcy skarżą się, że dla części osób oznakowanie ulicy Ratajczaka wciąż jest nieczytelne.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1035 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1046 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
Fauna i flora na greckiej Krecie | Wczoraj, godz. 16:00
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Każdego dnia prace związane ze zrywaniem starej nawierzchni jezdni i niszczeniem dotychczasowej infrastruktury na ulicy Święty Marcin posuwają się do przodu. Widać to m.in. po znikającym torowisku tramwajowym, które od czwartku jest wycinane i usuwane.

Tymczasem kierowcy poruszający się w rejonie przebudowywanej ulicy skarżą się na to, że oznakowanie ulicy Ratajczaka dla niektórych jest nieczytelne. - Znaki i symbole na Ratajczaka są nieczytelne, co w moim przypadku skończyło się przykrym incydentem. Nie wiadomo jak daleko sprawa zajdzie, na razie jest to tylko karteczka włożona za wycieraczkę, innego dnia mogę dostać coś innego - tłumaczy Dawid. - Zaparkowałem mimo wszystko poprawnie, a wyciągnąłem zza wycieraczki karteczkę z nieprzyjemnym rysunkiem. Prawdopodobnie rowerzysta mi tę kartkę umieścił, gdyż samochód stał na starej drodze rowerowej (już nieaktualnej na czas rewitalizacji ulicy) - dodaje.

Dla przypomnienia, Poznańskie Inwestycje Miejskie przyznają: jedynie trasa rowerowa w ul. 27 Grudnia pozostaje przejezdna (koło Okrąglaka przeniesiona na chodnik). Na pozostałych ulicach ruch rowerowy odbywa się na zasadach ogólnych.

Reklama