Reklama
Reklama

Z Ławicy na Kretę bezpośrednim połączeniem. Z możliwością wzięcia ślubu w Grecji!

fot. Karola / Obieżyświat.org
fot. Karola / Obieżyświat.org

Od czerwca do września 2018 roku z poznańskiej Ławicy będzie można dolecieć bezpośrednim lotem na grecką Kretę.

Ławica w czwartek ogłosiła uruchomienie nowego połączenia w 2018 roku. - Biuro podróży Mouzenidis Travel, największy grecki tour-operator, oficjalnie potwierdziło podjęcie decyzji o uruchomieniu bezpośredniego połączenia z Poznania (POZ) do Heraklionu (HER) na Krecie - informuje Błażej Patryn z Portu Lotniczego Ławica.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


W sprzedaży będą jedynie bilety lotnicze na przelot. - Rejsy realizowane będą przez linie lotnicze Ellinair (należące do grupy kapitałowej Mouzenidis Travel), a wyloty zaplanowano w każdą niedzielę od czerwca do końca września 2018 roku - dodaje. Bilety będzie można nabyć w biurach podróży, a także na stronie internetowej linii lotniczych.

Greckie biuro podróży ma zapewnić osobom podróżującym z Ławicy m.in. możliwość zorganizowania ślubu i podróży poślubnej w Grecji, a także Grekodom, a więc dostęp do najlepszych ofert nieruchomości w Grecji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro