Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 2
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1010 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Droga zamienia się w rzekę „deweloper od 2 lat ma mieszkańców gdzieś”

j
czwartek, 7.09.2017 r.
godz. 22.27
j | czwartek, 7.09.2017 r., godz. 22.27
Droga zamienia się w rzekę „deweloper od 2 lat ma mieszkańców gdzieś”
fot. Łukasz

Podczas ulewnego deszczu ulica pod ich domami przypomina rzekę. Mieszkańcy ul. Magnoliowej w Robakowie w gminie Kórnik oczekują natychmiastowej naprawy feralnej drogi przez dewelopera.

Jak twierdzą mieszkańcy z problemem wody, która zalewa ulice i podchodzi do mieszkań zmagają się od dwóch lat. Informują, że problemem jest też zalewanie przez deszczówkę przydomowych szamb, a za ich wywóz płaci każda z rodzin. Deweloper od 2 lat ma mieszkańców gdzieś. Nic nie robi z zalewaną ciągle drogą, sytuacja powtarza się przy każdym deszczu. Szamba zalewa - pisze Łukasz. Jeżeli każdy z nas zaufał deweloperowi, osobie, która tym się zajmuje, to nie dziwne, że oczekujemy od niego żeby wszystko miało ręce i nogi. Co mnie interesuje czy tu była glina, czy cokolwiek innego – mówi Marcin.

Dziś na ulicę Magnoliową w Robakowie wybrał się reporter Pulsu Dnia Telewizji WTK. Deweloper nie zgodził się wystąpić przed kamerą. Natomiast w rozmowie poza kamerą przekonywał, że brukowana ulica wykonana jest zgodnie ze sztuką budowlaną i sugerował, że nie jest właścicielem drogi. Mimo to firma zapewnia, że po oddaniu kolejnego etapu budowy osiedla, poprawi odwodnienie drogi.

ZOBACZ VIDEO
arrow