Reklama

Szczęśliwiec trafił "szóstkę" w Lotto i wygrał ponad 25 mln złotych. Jest wielkopolski akcent

To było bardzo szczęśliwe losowanie LOTTO. We wtorek nie tylko padła jedna "szóstka" warta ponad 25 milionów złotych, ale też dwie "szóstki" w Lotto Plus, główna wygrana w Mini Lotto i główna nagroda w Ekstra Pensji. Jedna z wygranych padła w Wielkopolsce.

Najbardziej cieszyć się może szczęśliwiec, który zagrał w Lotto w Zduńskiej Woli. Kolektura przy ulicy Osmolińskiej przyniosła mu szczęście. - Kupił tu zakład na chybił trafił. Tyle wystarczyło, żeby trafić na 12. miejsce na liście najwyższych wygranych w Lotto - informuje Totalizator Sportowy. Wygrana to 25 233 429,20 zł. Co oczywiste, jest najwyższą wygraną w tym mieście.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


Po milion złotych wygrały osoby, które zagrały w Lotto Plus. Pierwsza wygrana padła w Olsztynie, a druga w Wielkopolsce - w Słupcy przy ulicy Sikorskiego 1. Z 5000 złotych co miesiąc przez 20 lat może się cieszyć osoba, która zagrała w Ekstra Pensję w Zbąszynku. Wystarczyły dwa zakłady na chybił trafił. W Wyszkowie natomiast padła główna wygrana w Mini Lotto. Szczęśliwy gracz dostanie prawie 270 tysięcy złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
18.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro