Reklama
Reklama

Przewodnicy zapraszają na spacer po Cytadeli

fot. Rzuwig/wikimedia/CC-BY-30
fot. Rzuwig/wikimedia/CC-BY-30

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. W najbliższą sobotę odbędzie się spacer po Cytadeli.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów i jeżyckich tajemnic. Tym razem przewodnicy zapraszają na wycieczkę po Cytadeli -Cytadela to niegdyś największy fort artyleryjski w Europie, a dziś - największy park Poznania i popularne miejsce wypoczynku. Cytadela skrywa jednak mroczne tajemnice, a czasie spaceru posłuchamy nie tylko o rzeźbach i kwiatach, ale też o egzekucjach i dawnych zbrodniach - zachęcają przewodnicy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

W najbliższą sobotę odbędą się dwa spacery. Pierwszy rozpocznie się o godzinie 10, a drugi o 14. Uczestnicy wycieczki spotkają się z przewodnikiem u zbiegu al. Niepodległości i al. Armii Poznań. Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale po zakończeniu można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.76 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro