Reklama

Kolejna sygnalizacja świetlna w centrum zostanie wyłączona

fot. mzacha/freeimages.com
fot. mzacha/freeimages.com

Od dłuższego czasu władze miasta prowadzą politykę wyłączania sygnalizacji świetlnych w centrum miasta. We wtorek wyłączona zostanie kolejna sygnalizacja.

Do tej pory wyłączono między innymi sygnalizację świetlną na ulicy Gwarnej oraz w rejonie Kupca Poznańskiego, a decyzję o ich wyłączeniu chwalą właściwie wszyscy użytkownicy dróg. Teraz Zarząd Dróg Miejskich poinformował o wyłączeniu sygnalizacji w rejonie skrzyżowania Mostowej i Wierzbowej. Utrzymana pozostanie natomiast sygnalizacja w rejonie ulic świętej Marii Magdaleny i Dowbora Muśnickiego.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Duży mróz w Poznaniu! Ile na termometrach?
-9℃
-11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro