Reklama
Reklama

Festyn na terenie 31. BLT w Krzesinach. Mieszkańcy stoją w korku

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W sobotę na terenie 31. BLT w Krzesinach odbywa się święto 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego. Mieszkańcy okolicznych ulic skarżą się na korki. Z utrudnieniami muszą się liczyć również pasażerowie komunikacji miejskiej.

O sytuacji na ulicy Głuszyna informują nas czytelnicy. Na ul. Głuszyna w Poznaniu gigantyczne korki z powodu festynu na lotnisku.. Koszmar dojazd do domu zajmuje ponad godzinę - pisze jeden z nich.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Na terenie 31. BLT Poznań - Krzesiny odbywa się święto 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego, co spowodowało większy ruch pojazdów w tym miejscu. Przypominamy, że impreza ma charakter zamknięty i aby wejść na teren 31. BLT trzeba mieć zaproszenie.

Z utrudnieniami muszą się liczyć również pasażerowie komunikacji miejskiej. Taka sytuacja panuje w tym miejscu od rana. W tej chwili autobusy linii nr 58 notują nawet 30 - minutowe opóźnienia - mówi kierownik ruchu CNR MPK.

Uroczystości na terenie 31. BLT w Krzesinach trwają od godziny 9:00 i mają zakończyć się o 17:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.76 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro