Reklama
Reklama

Podstawowy piłkarz Lecha zawieszony na cztery mecze. Ominie go hit z Legią

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Lech Poznań w czterech najbliższych spotkaniach będzie musiał radzić sobie bez swojego kapitana, Macieja Gajosa.

Pomocnik otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul na rywalu podczas ostatniego meczu z Arką Gdynia. Początkowo arbiter pokazał mu żółty kartonik, ale zmienił decyzję po informacji od sędziego obsługującego system VAR.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

- Na zawodnika Lecha Poznań Macieja Gajosa, nałożono karę dyskwalifikacji w 4 meczach LOTTO Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę za faul w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia w 7. kolejce LOTTO Ekstraklasy - poinformowała w środę Komisja Ligi.

To oznacza, że Gajos z trybun obejrzy konfrontacje Lecha z Pogonią Szczecin, Koroną Kielce, Śląskiem Wrocław i zaplanowany na 1 października hit z Legią Warszawa.

Gajos to podstawowy piłkarz zespołu Nenada Bjelicy. W tym sezonie nie pojawił się na boisku jedynie w rewanżowym meczu Ligi Europy z FC Utrecht.

Lech zapowiedział złożenie odwołania w tej sprawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro