Reklama

Poznań: 14-latka zatruła się narkotykami? Jest w stanie krytycznym

W ubiegłym tygodniu do szpitala im. Krysiewicza trafiła 14-latka, która prawdopodobnie zatruła się narkotykami. Jej stan jest krytyczny.

O sprawie poinformował Głos Wielkopolski. Dziewczyna została przewieziona do szpitala dziecięcego przez karetkę pogotowia w środę wieczorem. W czwartek jej stan się pogorszył, a w piątek lekarze określili go jako krytyczny. Dziś nic się nie zmieniło. Musiała zostać podłączona do specjalistycznej aparatury, która utrzymuje ją przy życiu.

Sprawą zajmuje się policja. Nie wiadomo bowiem skąd dziewczyna miała środki psychoaktywne. Z informacji Głosu Wielkopolskiego wynika, że 14-latka w chwili przyjęcia do szpitala zachowywała się bardzo agresywnie.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji tłumaczy, że w związku ze sprawą zatrzymano 5 osób, jedna trafiła do aresztu. - Żadna z nich nie potwierdziła, by 14-latka przyjmowała dopalacze. Wykryto u niej natomiast obecność marihuany. W tej chwili czekamy na wyniki dodatkowych badań toksykologicznych. Mają się pojawić jeszcze dziś - mówi.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 28.08.2017 r., godz. 15.42
    Aktualizacja
    poniedziałek, 28.08.2017 r., godz. 15.42
    Policja poinformowała o zatrzymaniu kolejnych dwóch osób, które mogły mieć związek z zatruciem nastolatki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
16℃
Poziom opadów:
11.5 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro