Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Problem z hostingiem? Co warto wiedzieć?

REKLAMA
poniedziałek, 21.08.2017 r.
godz. 19.00
REKLAMA | poniedziałek, 21.08.2017 r., godz. 19.00
Problem z hostingiem? Co warto wiedzieć?

Myślisz o zmianie dostawcy? Powodów może być wiele. Problem z działaniem strony, przeciążenie serwera, brak kontaktu z supportem. Założenie biznesowe jest proste. Kto nie dba o klienta, ten traci. Dlatego zachęcamy do rozpoczęcia przygody z poszukiwaniem idealnego dostawcy hostingu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1026 hPa
POJUTRZE
pogoda
-2°C 1027 hPa

Branża oferuje dużą elastyczność względem potrzeb klienta. Wybierając hosting możesz decydować o parametrach przestrzeni dyskowej, procesorze i pamięci RAM. Zwróć uwagę, na jakim nośniku zostaną zapisane pliki strony. Poczytaj o możliwości dysków SSD i wybierz ofertę dostosowaną do potrzeb projektu. To znacznie ułatwi pracę Tobie i osobom obsługującym Twoją stronę. 

Prowadzisz swój biznes online?


Jeśli prowadzisz biznes online, z pewnością wiesz ile czasu pochłania proces administrowania witryną. Zarządzanie może być sprawniejsze! Wybierzesz kompleksową ofertę z możliwością kontrolowania wszystkich usług (domen, hostingu, certyfikatów SSL) z poziomu panelu klienta. Odpowiedzialnie zarządzaj ryzykiem, pamiętaj o kwestii backup-ów. Sprawdź jakie zabezpieczenia oferuje dostawca. 

Bezpieczeństwo na wagę złota 


Gwarancja bezpieczeństwa to odpowiedni wybór partnerów biznesowych. Tylko współpraca ze specjalistami, zminimalizuje ryzyko przykrych konsekwencji, np. w wyniku awarii serwera. Aby Twoje pliki były w pełni bezpieczne, a usługa działała stabilnie - wybierz dostawcę z odpowiednią infrastrukturą. Nowoczesne Data Center to skomplikowany i kosztowny w utrzymaniu organizm. Dzięki poszczególnym organom (awaryjnym systemom zasilania, agregatom, klimatyzatorom) może działać w trybie 24h. 

O klasie Centrum Danych wbrew pozorom nie świadczy wyłącznie jakość sprzętu. To także poziom obsługi klienta oraz zaangażowanie działu technicznego. Możliwość bezpośredniego kontaktu klienta z administratorem jest nieoceniona w sytuacjach kryzysowych. Wybieraj firmy oferujące możliwość bezpłatnego testowania. To czas w którym będziesz mógł sprawdzić jak naprawdę funkcjonuje support.

Konwersja a czas ładowania strony

Badania pokazują, że wybór dostawcy może przesądzić o Twoim sukcesie online. Czy wiesz, że jedna sekunda opóźnienia w ładowaniu witryny powoduje spadek konwersji o 7%? Gdy masz pod ręką zespół doświadczonych fachowców, jesteś w stanie szybko rozwiązać każdy problem ze stroną. 

Jeśli nie jesteś zadowolony z jakości usług, pamiętaj, że zmiana dostawcy hostingu wcale nie musi być trudna. Eksperci zrobią to za Ciebie. Pośpiesz się! W Kei.pl do końca sierpnia przeniesiemy Twoje pliki zupełnie za darmo. Sprawdź na: https://www.kei.pl/hosting/darmowe-przeniesienie