Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0

Trwa remont mostu na Cybinie – kolejne zmiany w organizacji ruchu!

j
niedziela, 13.08.2017 r.
godz. 09.30
j | niedziela, 13.08.2017 r., godz. 09.30
Trwa remont mostu na Cybinie – kolejne zmiany w organizacji ruchu!
fot. PIM

W nocy z 15 na 16 sierpnia rozpocznie się kolejny etap prac w związku z remontem mostu na rzecze Cybina w ciągu ul. Warszawskiej. Kierowcy muszą się liczyć ze zmianami w tym miejscu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 998 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 999 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przebudowa mostu nad rzeką  Cybina  w ciągu drogi krajowej nr 92 w Poznaniu rozpoczęła się w maju. W pierwszym etapie prowadzone były prace na moście południowym, na którym dokonano m.in.: wymiany nawierzchni, poprawiono odwodnienia izolacji jezdni i chodników, dokonano renowacji ustroju nośnego w strefach zniszczeń i odnowiono konstrukcję mostu z poprawą rozwiązań wadliwych.

Kolejny etap prac rozpocznie się w nocy z wtorku na środę (z 15 na 16 sierpnia). Roboty wykonywane będą na na moście północnym, który zostanie zamknięty dla ruchu. Ruch kołowy, zarówno w kierunku centrum Poznania, jak i gm. Swarzędz, odbywać się będzie dwukierunkowo po przebudowanej jezdni ul. Warszawskiej - moście południowym – informuje PIM. Dojazd do ul. Sośnickiej (od strony Swarzędza) zostanie zapewniony na zasadach dotychczasowych, z kolei wyjazd w kierunku centrum Poznania możliwy będzie ulicą Świętowidzką – dodaje.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.