Nenad Bjelica: nieco brakowało nam mocy

- Nieco brakowało nam mocy - mówił po meczu z Zagłębiem Lubin trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.

Kolejorz zremisował z Miedziowymi 1:1. - To był dla nas ciężki mecz. Po takim rytmie meczów nie było łatwo zmierzyć się z Zagłębiem, które jest bardzo dobrze ustawione i spokojne. Trudno sforsować linię obrony złożoną z pięciu zawodników. Drużyna pokazała jednak zaangażowanie. W pierwszej połowie nie mieliśmy klarownych okazji, dobrze radziliśmy sobie na skrzydłach, ale brakowało dośrodkowań - komentował Chorwat na pomeczowej konferencji.

- Druga połowa była już lepsza, pojawiły się szanse bramkowe. Na końcu nieco brakowało mocy, przyczyną mogą być ostatnie dni. Dobrze zareagowaliśmy jednak po ciężkiej porażce w Szczecinie i idziemy dalej - ocenił Bjelica.

Lechici, mimo optycznej przewagi, stworzyli sobie niewiele dogodnych okazji do zdobycia bramki. - Brakowało koncentracji, ale trudno o nią bez energii. Zagłębie nie pokazało nic specjalnego, bramkę podarowaliśmy im sami. Drużyna chciała, ale nogi nie niosły. Mam nadzieję, że w tym tygodniu nieco się zregenerujemy i spróbujemy wygrać oba mecze, które pozostały nam do przerwy na mecze reprezentacji - zapowiedział trener Kolejorza.