Reklama

Przy Poznaniu Głównym bez zmian: w strefie Kiss & Ride wciąż parkują taksówki

fot. Patryk

Strefa Kiss & Ride przy dworcu Poznań Główny, w której można się zatrzymać na minutę, powinna służyć kierowcom odwożącym kogoś na pociąg lub odbierającym z dworca. Wciąż jednak można tu spotkać parkujących taksówkarzy.

Choć kilka razy pisaliśmy już na naszym portalu o problemie z taksówkami parkującymi w strefie Kiss & Ride przy Poznaniu Głównym, temat wciąż pozostaje aktualny. - Pod dworcem, na Kiss and Ride, dalej taksówkarze zajmują miejsca - napisał do nas Patryk.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Choć zdecydowana większość taksówkarzy przestrzega "porozumienia" i korzysta z przygotowanego dla nich postoju, część jest niereformowalna. Służby bywają tu regularnie, ale na widok radiowozu kierowcy taksówek odjeżdżają z miejsca.

Zgodnie z założeniami parking Kiss & Ride to miejsce, w którym można się zatrzymać do 1 minuty, by odwieźć pasażera na dworzec lub odebrać go z dworca. Na minutę zatrzymywać się tu mogą zarówno samochody prywatne, jak i taksówki.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro