Reklama
Reklama

Od września więcej skuterów "na minuty". Dziś powiększyli zasięg usługi

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

W poniedziałek wypożyczalnia skuterów "na minuty" powiększyła zasięg usługi, który ograniczono w ubiegłym tygodniu. To nie koniec dobrych informacji - we wrześniu pojawią się nowe jednoślady.

- W najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się tak dużego sukcesu systemu w Poznaniu - mówi Konrad Sierzputowski z wypożyczalni skuterów Blinkee. - Każdego dnia poznaniacy pokonują na naszych skuterach 650 kilometrów i dlatego chcemy powiększyć naszą flotę jeszcze w tym sezonie - dodaje.

We wrześniu do 15 skuterów już jeżdżących po mieście dołączy maksymalnie 15 dodatkowych jednośladów. - Oczywiście chcielibyśmy, aby było ich więcej, ale możliwości naszych dostawców są ograniczone - tłumaczy. - W tym sezonie będziemy dysponować w Poznaniu maksymalnie 30 skuterami, a liczymy, że wiosną będzie to już 100 maszyn. Sukcesywnie będziemy chcieli powiększać flotę - zaznacza.

W ubiegłym tygodniu użytkowników systemu zaskoczyło, że firma ograniczyła zasięg usługi. O ile poruszać się na skuterach można po całym Poznaniu, to zwrócić maszynę można na ograniczonym obszarze, co nie podoba się wielu osobom. - W poniedziałek zwiększyliśmy zasięg usługi. Wsłuchaliśmy się w głosy naszych użytkowników i dodaliśmy możliwość oddawania skuterów na Wildzie, a także "wydłużyliśmy" strefę o fragment ulic Baraniaka i Dymka - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro