Reklama

Poznań: napaść o podłożu seksualnym na 13-latkę. Policja szuka napastnika

fot. Policja
fot. Policja

Policjanci z komisariatu Poznań Północ szukają mężczyzny, który w maju napadł na 13-latkę w parku przy ulicy Lechickiej. Napaść miała podłoże seksualne.

Do ataku o podłożu seksualnym na 13-letnią dziewczynkę doszło 18 maja około 17.20 w parku przy ulicy Lechickiej na wysokości przejścia dla pieszych przy zajezdni autobusowej na os. Wichrowe Wzgórze . - Niezidentyfikowany mężczyzna w wieku ok. 40 lat i wzroście 190-195 cm zaczepił 13-nastoletnią dziewczynkę, po czym ją uderzył - tłumaczy Maciej Święcichowski z poznańskiej policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Udało się przygotować portret pamięciowy napastnika. Mężczyzna ma brązowo-szare włosy, wąskie usta, nos z widocznymi śladami po złamaniu. Ma też niski głos. - W dniu zdarzenia był ubrany w koszulkę koloru czerwonego z białymi napisami w języku angielskim, spodnie dresowe koloru ciemnoniebieskiego i ciemne, sportowe buty - dodaje.

Jeśli rozpoznajesz człowieka z portretu pamięciowego lub posiadasz informacje na temat tego zdarzenia, skontaktuj się z policją pod numerami 61 84 14 611 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro