Reklama
Reklama

MMA: Gamrot poznał rywala. Rewanż za KSW 39

fot. Roger Gorączniak, archiwum
fot. Roger Gorączniak, archiwum

22 października w Dublinie odbędzie się gala KSW 40. Swojego rywala poznał już reprezentujący Ankos MMA Poznań Mateusz Gamrot.

"Gamer" pod koniec maja zmierzył się na KSW 39 z Irlandczykiem Normanem Parke"iem. Już przed walką obaj zawodnicy nie przebierali w słowach, a sam pojedynek dostarczył sporo kontrowersji. Polak twierdził, że rywal z premedytacją włożył mu palce do ust, a Park utrzymywał, że został ugryziony przez Gamrota.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Ostatecznie, po bardzo zaciętym starciu, sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo "Gamerowi". To nie zakończyło jednak wzajemnych animozji: wojownicy regularnie ścierają się w mediach społecznościowych, a po ogłoszeniu lokalizacji KSW 40 było niemal jasne, że dojdzie do rewanżowej walki o pas wagi lekkiej.

Gamrot stoczył do tej pory 13 zawodowych pojedynków i wszystkie wygrał. Bilans Parke"a to 23-6-1. Co ważne, ich październikowa walka zostanie rozegrana na dystansie 5 rund: federacja KSW zdecydowała się na taki ruch po raz pierwszy w swojej historii.

W Dublinie ma odbyć się w sumie 10 walk. Walka o pas wagi lekkiej planowana jest obecnie jako nr 2 w karcie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro