Reklama
Reklama

Bjelica: każdy rywal może być groźny. Vassiljev zaskoczy Lecha?

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

- Ważne będzie to jak zagramy my - przekonuje przed niedzielnym meczem z Piastem Gliwice Nenad Bjelica.

Lech Poznań i jego najbliższy rywal zdobyli do tej pory po jednym punkcie. Jak trener Kolejorza ocenia siłę zespołu ze Śląska? - Każdy mecz może być niebezpieczny. My musimy być skoncentrowani na naszej pracy. Analizowaliśmy Piasta przed piątkowym treningiem, bo zawsze chcemy zajmować się najbliższym rywalem po ostatnim meczu - stwierdził.

Jak zwykle Chorwat podkreślał, że przy dobrej grze jego piłkarze nie będą musieli oglądać się na rywala. - Ważne będzie to jak zagramy my. Jeśli nasza dyspozycja będzie dobra i nieco bardziej efektywna, to mamy szansę na zwycięstwo. Oczywiście Piast miał cały tydzień na przygotowania do tego meczu, ale my nie szukamy alibi - zapewnił.

Potencjalną gwiazdą Piasta jest pozyskany z Jagiellonii Białystok Konstantin Vassiljev. - On zawsze może być groźny - przyznał Bjelica. - Ma dobry rzut wolny, skutecznie bije rożne. Świetny piłkarz nie potrzebuje dużo czasu na zaskoczenie drugiej drużyny, dlatego musimy być bardzo agresywni i grać przy nim bardzo krótko - dodał.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami!
17℃
9℃
Poziom opadów:
6.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
3.72 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro