Reklama

Brutalna bójka na ul. Wrocławskiej: zatrzymano jednego z uczestników. Drugi zgłosił się na policję!

fot. Policja
fot. Policja

Poznańscy policjanci, po sygnale od jednego z mieszkańców naszego miasta, zatrzymali uczestnika brutalnej bójki, do której doszło 16 lipca na ulicy Wrocławskiej. Drugi z uczestników sam zgłosił się na komisariat po opublikowaniu jego wizerunku przez policję.

Wracamy do sprawy brutalnej bójki na ulicy Wrocławskiej, o której zrobiło się głośno w połowie lipca. - Poznańscy policjanci zatrzymali jednego z uczestników pobicia. Mężczyzna został rozpoznany przez jednego z mieszkańców miasta, po publikacji jego wizerunku. Natychmiast na ten sygnał zareagowali funkcjonariusze - wyjaśnia Piotr Garstka z wielkopolskiej policji. 22-latka zatrzymano pod sklepem na Wildzie. - Na drugi dzień usłyszał on zarzut pobicia i został objęty policyjnym dozorem. Grożą mu trzy lata więzienia - dodaje.

Policjanci wciąż poszukują drugiego uczestnika pobicia. - Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Stare Miasto. Można się zgłaszać osobiście całą dobę lub pod numerem telefonu 61 84 124 11, 64 84 124 12 lub 997 - kończy.

  • Aktualizacja
    piątek, 28.07.2017 r., godz. 14.10
    Aktualizacja
    piątek, 28.07.2017 r., godz. 14.10
    Jak poinformował Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, mężczyzna poszukiwany w związku z bójką na ul. Wrocławskiej sam zgłosił się na komisariat po publikacji jego wizerunku przez policję.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
29℃
18℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
20.65 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro