Reklama
Reklama

Mieszka I / Al. Solidarności: problem ze światłami? "10-15 minut korków"

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Czytelnicy skarżą się, że na skrzyżowaniu ulic Mieszka I i Al. Solidarności zmieniono ustawienia świateł. Powoduje to korki.

- Korek do skrzyżowania Księcia Mieszka I z Solidarności. Jakiś totalny bezmózg przestawił światła - pisze Bartłomiej. - My czekamy, a z drugiej strony PUSTKA. Przecież rano tamtędy wyjeżdża całe Piątkowo do pracy! Po co zmieniać coś, co świetnie działało? Ruch był płynny w obu stronach, na Solidarności także, a teraz 10-15 minut korka - dodaje. Nie jest to jedyny sygnał w tej sprawie, jaki do nas dotarł. - Na krzyżówce przy Mieszka / Solidarności wczoraj nie działały światła. Dobra zmiana naprawiła tak, że teraz bardzo krótko się świecą i w stronę miasta jest korek gigant - informuje Dominika.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA


Zarząd Dróg Miejskich potwierdza, że we wtorek sygnalizatory w tym miejscu nie działały. - Była tam awaria spowodowana przez zbyt obfite opady. Miało dojść do zalania kabli doprowadzających prąd do sygnalizatorów - tłumaczy Marcin Idczak z ZDM. - Co do przejazdów przez ul. Mieszka I - jeszcze dziś będziemy sprawdzać informacje od czytelników. Jeśli zajdzie konieczność, to przeanalizujemy konieczność wprowadzenia zmian - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro