Reklama

Sprawcy śmiertelnego pobicia w rękach policji

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych w związku ze śmiertelnym pobiciem, do którego doszło kilka dni temu w centrum Leszna. Obaj podejrzani zostali aresztowani na okres trzech miesięcy.

Kilka dni temu leszczyńscy policjanci zostali poinformowani o zwłokach 53-letniego mężczyzny, które odkryto w jednym z mieszkań na terenie Leszna -Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny, jednak nie wykluczył, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli kilkadziesiąt śladów kryminalistycznych oraz ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia. Funkcjonariusze szybko ustalili, że w mieszaniu przed odnalezieniem zwłok odbywało się "zakrapiane alkoholem" spotkanie kilku osób. W jego trakcie pomiędzy uczestnikami doszło do nieporozumienia - relacjonuje Monika Żymełka z miejscowej policji.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zatrzymani, a ostatecznie zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym usłyszeli 21 i 39-letni mieszkańcy Leszna. Obaj mężczyźni zostali aresztowani na okres trzech miesięcy, za popełnione przestępstwo grozi im kara maksymalnie dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
88.39 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro