Reklama

Uber daje użytkownikom możliwość zamówienia... helikoptera

fot. materiały prasowe

W czwartek poznańscy użytkownicy Ubera będą mogli przelecieć się nad naszym miastem helikopterem.

Możliwość wypróbowania nowej usługi Ubera - lotu helikopterem - zostanie w najbliższych dniach udostępniona użytkownikom aplikacji z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta, Konurbacji Śląskiej i Poznania. Dyrektor Ubera w Polsce przyznaje, że akcja to wyraz wdzięczności dla użytkowników aplikacji. - Dzięki akcji uberHELIKOPTER chcieliśmy przypomnieć naszym użytkownikiem, że dzięki aplikacji nie tylko znają cenę usługi z góry, ale i mogą spojrzeć na swoje miasto z nieznanej dotąd perspektywy - wyjaśnia Kacper Winiarczyk.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

W Poznaniu uberHelikopter będzie dostępny w czwartek, 27 lipca, w godzinach 13.00 - 16.00. - W określonych godzinach należy rozpocząć zamówienie przejazdu z Uberem - wybrać dowolne miejsce docelowe i ustalić punkt odbioru. Następnie za pomocą paska na dole ekranu należy wybrać ikonę śmigłowca (przesunąć palcem w prawo) i złożyć zamówienie. Jeśli helikopter będzie dostępny, pasażer zostanie połączony z kierowcą, który zawiezie go na lądowisko - informuje biuro prasowe Ubera.

Przelot ma trwać około 15 minut. Udział w akcji kosztuje 20 złotych. Zamawiającemu usługę może towarzyszyć jedna osoba.

  • Aktualizacja
    wtorek, 25.07.2017 r., godz. 15.38
    Aktualizacja
    wtorek, 25.07.2017 r., godz. 15.38
    Ze względu na niestabilną pogodę, loty helikopterem zostały odwołane. 'Wkrótce poinformujemy Państwa o nowych terminach akcji' - podał Marcin Dulnik, z Biura Prasowego Uber Polska.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro