Reklama
Reklama

Zobacz, jak przebiega remont torowiska na Królowej Jadwigi

fot. M. Mąkowski/MPK Poznań

Choć do zakończenia remontu torowiska na ulicy Królowej Jadwigi jeszcze blisko półtora miesiąca, to postępy w pracach widoczne są gołym okiem.

Remont torowiska na Królowej Jadwigi rozpoczął się pod koniec czerwca, a MPK Poznań informowało, że przeprowadzenie prac jest konieczne bo torowisko w tym miejscu nie było remontowane od lat - Przeprowadzona zostanie wymiana rozjazdów przy AWF i Górnej Wildzie, naprawa toru na odcinku prostym pomiędzy rozjazdami, wymiana słupów trakcyjnych. Jednocześnie naprawiony zostanie tor na obiekcie mostowym oraz pomiędzy mostem, a rozjazdem przy Drodze Dębińskiej. Wykonane zostaną także prace utrzymaniowe na odcinku rondo Rataje - ul. Serafitek: nastąpi wzmocnienie toru na przystanku "Serafitek", a także wymiana rozjazdu przy rondzie Rataje - wyjaśniał Adam Majchrzycki z MPK.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Choć prace trwają zaledwie od końca czerwca, to już dziś widać ich pierwsze efekty. Najnowsze zdjęcia z przebiegu prac opublikowało MPK Poznań.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro